Co warto wiedzieć

Poradnik

mało czasu

Kiedy masz mało czasu a uważasz, że po prostu nie wytrzymasz bo musisz gdzieś wyjechać aby oderwać się od rzeczywistości, to rozwiązanie wyjazdu na weekend może być właśnie dla Ciebie. Pamiętaj, że to raptem tylko dwa dni wieć planuj podróż gdzieś po okolicznych atrakcjach aby mieć jak najwięcej odpoczynku. Mnie ratowały wypady nad jezioro. Nie bałem się nocować gdzieś na dziko czy wejść do domostwa i spytać się czy mogę spać na łące nad rzeką. Zdziwilibyście się jak ludzie potrafią być otwarci. 

Zwiedzanie

Jeżeli znudziło Ci się już nocowanie jak buszmen to zawsze możesz zaplanować wypad do jakiegoś miasteczka na zwiedzanie. Pomyśl, że odkrywanie dotąd nieznanych Ci murów też może być ciekawym wyzwaniem a jeżeli połączysz to jeszcze z jakimś ciekawym wydarzeniem jak koncert, kabarety czy zlot motoryzacyjny to rozrywkę masz gwarantowaną. 

Czy znasz swoją okolicę?

Rozumiem, że możesz nie być pasjonatem historii ale czy tak na prawdę znasz swoją okolicę. Czasami warto zaplanować taki weekend na spacerowanie po pobliskich terenach i czytanie każdej napotkanie tabliczki. Możesz być zaskoczony ile ciekawych rzeczy odkryjesz. Od zakładów z tradycją fachu przekazywanym od pokoleń poprzez osiedlowe kluby czy ciekawe wydarzenia o których byś się nie dowiedział siedząc w domu. 

Zaobserwuj

kod bonusowy lvbet