niedziela, 28 lipiec 2013 17:05

Hotel Narvil**** i Audi A3 1,8 TFSI

Narvil Conference&Spa swoją nazwę wziął od płynącej nieopodal Narwii, która jest jedną z trzech warkoczowych rzek na świecie. Symbolem hotelu jest woda oznaczająca dobrą energię i zdrowie.

Właśnie dbałość o zdrowy sposób spędzania wolnego czasu gości indywidualnych jak i biznesowych przyświeca temu obiektowi http://www.hotelnarvil.pl/

Ciekawa i nowoczesna bryła architektoniczna wtapia się w otaczającą ją przyrodę hołdując hasłu „ w harmonii z naturą”.

 

Przestronne wnętrza,

oraz pokoje hotelowe urządzone są nowocześnie i ze smakiem.

 

Goście skorzystać mogą z bogatego centrum Spa, a także szerokiego zaplecza rekreacyjno-rozrywkowego i basenu.

 

Salę do squasha czy zewnętrzne korty tenisowe. Dla naszych milusińskich przewidziano specjalne miejsce zabaw z licznymi atrakcjami.

Latem odpoczniemy na plaży, lub na pikniku zorganizowanym na specjalnie przygotowanych do tego celu miejscach.W przyszłości przewidziano też budowę mariny, dającą możliwości do uprawiania sportów wodnych.

Nocny widok na wewnętrzny dziedziniec i restaurację

 

Po pełnym wrażeń dniu na konferencji czy szkoleniu , możemy skosztować pysznych dań w hotelowej restauracji,

 

Wieczorem nie nie będziemy się nudzić, bo możemy w Hotelu Narvil: potańczyć w dyskotece, czy wypić drinka w nocnym klubie lub zagrać w kręgle czy bilard. Klientom biznesowym Hotel Narvil oferuje oprócz aż 32 sal konferencyjnych, w tym największa o powierzchni 1650m2 (do środka może wjechać nawet 10 aut osobowych). Oczywiście wyposażone w   nowoczesne technologie do przeprowadzania eventów i imprez artystycznych. Odwiedzeniu Narvilu sprzyja też jego położenie niespełna 30 km od Warszawy.

 

Audi A3 wygląda w sumie niepozornie, ale bardzo go polubiłem. Są takie samochody w których z jakiś bliżej nie określonych przyczyn się po poprostu dobrze czuję i A3 jest takim właśnie autem.

Po pierwsze przednie fotele i pozycja za kierownicą – mogę określić ją jako wzorcową.

 

Lubię na fotelach połączenie Alcantary na środku i wykończenie boczków w skórze, to jest najlepszy kompromis – Alcantra nie „ochładza” się w zimie i nie nagrzewa na słońcu w lato.

Te fotele w Audi są doskonale dopasowane do mojej sylwetki i ergonomiczne, Agnieszka tylko narzekała na brak podgrzewania w tym egzemplarzu.

 

Te fotele w Audi są doskonale dopasowane do mojej sylwetki i ergonomiczne, Agnieszka tylko narzekała na brak podgrzewania w tym egzemplarzu.

Jedyne zastrzerzenia mam w A3 do położenia pedału gazu względem środkowego tunelu – jest zbytnio przesunięty w prawo co wymysza na mnie nienaturalne przechylanie stopy.

Bardzo dobre zestrojenie zawieszenia na nasze drogi – udany kompromis sztywności i wybierania nierówności.

Silnik 1,8 TFSI (o mocy 160KM) jest dobrze zestrojny z automatyczną dwusprzęgłową skrzynią S-Tronic

 

Jak widzicie napisy Bang & Olufsen na głośnikach czy subwooferze w bagażniku to możecie być pewni wysokiej jakości dźwięku.

 

Generalnie wnętrze jest wykonane z wysokiej jakości materiałów,

 

 System MMI steruje wszystkimi funkcjami widocznymi na wysuwanym monitorze (co ciekawe nawigacja pokazywała jeszcze nie zbudowaną trasę S8)

 

W Audi (w odróżnieniu od wielu innych marek) także tylne światła się swiecą podczas jazdy na światłach do jazdy dziennej.

 

 

Galeria:

{gallery}k2/hotele/narwil{/gallery}

Tekst i zdjęcia: Maciej Szanter i Agnieszka Płotczyk

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 sierpień 2013 10:20