Suzuki Swiftem 1,0 Hybrid na mecz bokserski

Suzuki zgodnie ze swoim sloganem „Way of life” wspiera w Polsce różne dyscypliny sportowe.

Offroad Test by AutoRok

Testy dziennikarskie samochodów z napędem na cztery koła organizowane przez Wojciecha Sierpowskiego.

Złote Gody Dużego Fiata w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie

Trudno uwierzyć, że minęło pół wieku od chwili, gdy w Fabryce Samochodów Osobowych na warszawskim Żeraniu rozpoczęto produkcję Polskiego Fiata 125p, .......znanego bardziej jako Duży Fiat.

Kombi & MPV Test 2017 by AutoRok

Dziennikarskie testy aut organizowane przez Wojciecha Sierpowskiego i jego ekipę.

Offroad & TruckTest 2016 by MAS

Test samochodów mniej lub bardziej terenowych organizowany przez Motoryzacyjną Agencję Sierpowski.

Auto Test 2016

Dziennikarskie testy aut organizowane przez Wojciecha Sierpowskiego i jego ekipę.

Kombi & MPV Test 2016 by AutoRok

Tegoroczny Kombi & MPV Test pozwolił mi zapoznać się z kilkoma przedstawicielami tego segmentu aut.

Offroad & TruckTest 2015 by Auto Rok

Test dziennikarski samochodów terenowych.

Auto Rok Test 2015

Auto Rok 2015 – test dziennikarski

Auto Rok - Kombi&MPV Test 2015

Pierwszy w tym roku test dziennikarski aut typu Kombi i MPV organizowany przez Auto Rok.

Rajd Barbórka 2014 i Nissan Qashqai N-Tec DIG-T 1,2 115 KM CVT

Jak co roku obejrzeliśmy święto polskich rajdów – Rajd Barbórka 2014

 

Red Bull 111 Megawat Hard Enduro 2014

W lato byliśmy na Wyścigach Samolotów Air Race organizowanym przez Red Bulla w Gdyni,więc wiedzieliśmy, że tu tutaj też będzie fajnie, ale to co zobaczyliśmy i przeżyliśmy w Bełchatowie było niesamowite.

Offroad & TruckTest 2014 by MAS

Ostatnie w tym roku testy u Wojciecha Sierpowskiego, tym razem samochody z napędem 4x4

Auto & Eco Test 2014 by MAS

Tegoroczny Auto&Eco Test pozwalał zapoznać się z przeszło 30-oma autami, ale ze względu na inne obowiązki, zdążyłem przejechać się tylko dwoma, ale jakże spektakularnymi autami.

1 Harley-Davidson Experience Ride 2014 i Harley-Davidson Street Glide

Harley-Davidson zorganizował pierwszą edycję imprezy o nazwie Experience Ride 2014 na której mogliśmy poznać nowe modele tej marki oraz pojechaliśmy pod Nasielsk na Panzern Farm.

XI Zlot Plejad Subaru - Wisła 2014

Na Plejadach bawiliśmy się już po raz piąty. Połknęliśmy plejadowego bakcyla, więc co roku nie możemy doczekać się tej wspaniale zorganizowanej imprezy. Z niecierpliwością oczekujemy również informacji w którym zakątku Polski odbędzie się zlot. W tym roku padło na tereny górskie. Byliśmy gośćmi rodzinnego miasta Adama Małysza – Wisły.

Battle Royale - zapowiedź

Po raz pierwszy w Polsce będziemy świadkami wyścigów na 1 milę (czyli 1609m!)

Impreza odbędzie się na lotnisku w miejscowości Biała Podlaska w dniach 23 i 24 sierpnia br.

Kombi&mpv Test 2014 by AutoRok

Pierwszy tegoroczny test organizowany przez Wojciecha Sierpowskiego rozpoczęliśmy od testów samochodów typy kombi i mpv.

Night of the Jumps w Gdańsku

 Podczas ostatniego wyjazdu do Sopotu wpadliśmy na imprezę o nazwie Night of the Jumps – Gdańska Ergo Arena była gospodarzem jednej z wielu edycji tej popularnej imprezy która odwiedza kilkanaście miast w Europie a nawet Afryce.

Rajd Barbórki 2013 i Suzuki Grand Vitara 2,4

Suzuki Grand Vitarą poruszaliśmy się pomiędzy odcinkami Rajdu Barbórka 2013 oraz sprawdziliśmy go w trudniejszym terenie.

Suzuki SX-4 na Rajdzie Polski 2013

Jeżdżę na Rajd Polski już 9 lat, więc wiedziałem jaki rodzaj samochodu będzie mi potrzebny na terenie Mazur – z napędem na cztery koła, zwiększonym prześwitem i niezawodnym – wybrałem Suzuki SX4.

Offroad & Truck Test 2013 by AutoRok

 Jak co roku testujemy samochody z napędem na cztery koła.

Porsche World Roadshow Hungaroring 2013

Zebraliśmy się tutaj aby zaszczepić w was „Wirus Porsche” powiedział szef naszych instruktorów na Porsche World Roadshow odbywającego się tym razem na węgierskim torze Hungaroring.

Auto Test 2013 by Auto Rok

Na corocznym Auto Teście zorganizowanym przez Wojciecha Sierpowskiego testowaliśmy naprawdę fajne auta.

Kombi & MPV Test 2013

Tegoroczne testy dziennikarskie organizowane przez Wojciecha Sierpowskiego zaczęliśmy od testu samochodów typu kombi i van.

X Zlot Plejad Subaru 2013

Jubileuszowy X Zlot posiadaczy i miłośników marki Subaru odbył się w tym roku na terenach Jury Krakowsko-Częstochowskiej z bazą w Podlesicach.

Na plejady zjechało blisko 200 samochodów marki Subaru z ponad 500 uczestnikami (wiele załóg na trasie turystycznej to rodzice z dziećmi).

Auto Nostalgia 2013 - relacja

Po raz trzeci odbyły się w Warszawie targi samochodów zabytkowych – Auto Nostalgia 2013.

V Adrenalina we Włosach 2012

Po raz piąty wzieliśmy udział w imprezie zorganizowanej przez Gracjana Dudę, mająca na celu zebranie prezentów i pieniędzy na dzieci z domu dziecka.

BMW/ART/TRANSFORMY

BMW Group od ponad czterdziestu lat jest zaangażowane we wspieranie ważnych projektów artystycznych na całym świecie...

niedziela, 28 lipiec 2013 16:23

MINI DRIVE - prezentacja możliwości miniaków

Mini zaprezentowało nam co potrafią różne modele Mini.

2 Wyścig Mydelniczek Red Bull

Doskonała zabawa, rozentuzjazmowane tłumy, celebryci, perfekcyjna organizacja – to pierwsze skojarzenia jakie mi pozostały po tej imprezie.

Za tych co na drogach zostali

Są takie miejsca, które wywołują nasze wspomnienia o tych, którzy odeszli, którzy na zawsze na drogach zostali. Czasem są to małe, przydrożne krzyże przykryte kaskiem. Czasem to miejsce, w którym straciliśmy przyjaciół. Mijając je wracają z naszej pamięci obrazy, chwile wspólnie spędzone i ten niewyobrażalny smutek i żal, który pozostaje po stracie kogoś bliskiego, nawet, gdy nasza znajomość sprowadzała się do kilku rozmów w knajpie, na zlocie, czy choćby kilku zdań na stacji, podczas tankowania motocykli.

BMW Eco Race

BMW Polska zorganizowało Eco Race – przedstawiciele mediów mogli sami sprawdzić najnowsze BWW 320d w specjalnej wersji EfficientDynamics Editions.

Puchar Świata w Siatkówce Plażowej - Mazury Grand Slam 2012

Stało się to dla nas niemal tradycją, że w lato  odwiedzamy Stare Jabłonki, aby pokibicować siatkarkom i siatkarzom plażowym w cyklicznie odbywającym się Swatch World Tourze.

Felki po raz szesnasty

A miało już ich nie być! Miały odejść jak wiele innych imprez tego typu (nawet większym zdarzało się) w niebyt po kilku, czy kilkunastu edycjach. Ojciec Dyrektor i Założyciel w zeszłym roku, w piętnastą edycję definitywnie chciał wyrzucić Rajd Felkowski na śmietnik historii turystyki motocyklowej i motocyklizmu w ogóle. Ale osierocone towarzystwo zbiło się w małą gromadkę radząc co zrobić, by przetrwać i wymyśliło: robimy Rajd, bez Felka, ale z jego duchem przewodnim. Wkrótce zawiązała się Zastępcza Samozwańcza Rada Rajdu (ZSRR), która szczęśliwie doprowadziła do XVI edycji Rajdu Felkowskiego anno domini 2012 w Stoczku Łukowskim. 

niedziela, 28 lipiec 2013 15:51

Z BMW w Szadowo Młyn

Od kilku lat datuje się współpraca firmy BMW Group Polska z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, między innymi w barwach WOŚP, na jej imprezach, jeździ specjalna karetka BMW ufundowana przez firmę z Bawarii. Poza corocznymi zbiórkami w Wielkim Finale, zakupami sprzętu medycznego dla służby zdrowia, Przystankiem Woodstok, Orkiestra prowadzi także w swoim ośrodku w Szadowie Młyn szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej w nagłych wypadkach. Corocznie trzydniowe intensywne kursy przechodzi kilkuset wolontariuszy Pokojowego Patrolu. Organizowane są też szkolenia dla firm, które chcą swoich pracowników i partnerów nauczyć podstawowych zasad udzielania pierwszej pomocy. Grupa dziennikarzy motoryzacyjnych, a wśród nich przedstawiciel redakcji Turystyki-motoryzacyjnej.pl, została zaproszona na takie szkolenie przez bawarskiego producenta spod znaku stylizowanego śmigła.

AutoTest 2012 by Auto Rok

Nic nie jest stałe, bo producenci cały czas coś zmieniają w swoich autach – takie wrażenia nachodza mnie po tegorocznym AutoTeście zorganizowanym przez Wojciecha Sierpowskiego.

Rage Revolution Underground Run 2012

To wyjątkowa impreza towarzysko-motoryzacyjna zorganizowana przez Elite Circle – elitarny klub zrzeszający pasjonatów szybkich aut, pięknych kobiet, najlepszych klubów i najdroższych hoteli, a że ekipa Turystyki-Motoryzacyjnej.pl lubi takie klimaty – nie mogło nas tam zabraknąć.

IX Zlot Plejad 2012

Zlot Plejad to wydarzenie niezwykłe w środowisku posiadaczy i fanów marki Subaru, czekają na nie już od...... zakończenia poprzednich plejad... 

Eko-Test 2012 by Auto Rok

Motoryzacyjna Agencja Sierpowski zorganizowała Eco Test – czyli porównanie samochodów hybrydowych, elektrycznych lub na gaz ziemny.

Motozone Kotlina Mocy 2011

Załoga Turystyki-Motoryzacyjnej.pl w składzie Maciej Szanter i Artur Czyżykowski, samochodem Subaru Impreza Sti  zajeła drugie i trzecie miejsce  w imprezie samochodowej - Motozone Kotlina Mocy 2011. 

Exclusive Tunnig Cars

W Klubie Space odbyła się impreza „Exclusive Tuning Cars”