Portal Turystyczno-Motoryzacyjny. Opisujemy i fajne i ciekawe miejsca, w które jeździmy samochodami i motorami.  

Jesteś tutaj:Home:»Imprezy»Imprezy

Dziennikarskie testy aut organizowane przez Wojciecha Sierpowskiego i jego ekipę.

Test samochodów mniej lub bardziej terenowych organizowany przez Motoryzacyjną Agencję Sierpowski.

Dziennikarskie testy aut organizowane przez Wojciecha Sierpowskiego i jego ekipę.

Tegoroczny Kombi & MPV Test pozwolił mi zapoznać się z kilkoma przedstawicielami tego segmentu aut.

Test dziennikarski samochodów terenowych.

Auto Rok 2015 – test dziennikarski

Pierwszy w tym roku test dziennikarski aut typu Kombi i MPV organizowany przez Auto Rok.

Jak co roku obejrzeliśmy święto polskich rajdów – Rajd Barbórka 2014

 

W lato byliśmy na Wyścigach Samolotów Air Race organizowanym przez Red Bulla w Gdyni,więc wiedzieliśmy, że tu tutaj też będzie fajnie, ale to co zobaczyliśmy i przeżyliśmy w Bełchatowie było niesamowite.

Ostatnie w tym roku testy u Wojciecha Sierpowskiego, tym razem samochody z napędem 4x4

Tegoroczny Auto&Eco Test pozwalał zapoznać się z przeszło 30-oma autami, ale ze względu na inne obowiązki, zdążyłem przejechać się tylko dwoma, ale jakże spektakularnymi autami.

Harley-Davidson zorganizował pierwszą edycję imprezy o nazwie Experience Ride 2014 na której mogliśmy poznać nowe modele tej marki oraz pojechaliśmy pod Nasielsk na Panzern Farm.

Na Plejadach bawiliśmy się już po raz piąty. Połknęliśmy plejadowego bakcyla, więc co roku nie możemy doczekać się tej wspaniale zorganizowanej imprezy. Z niecierpliwością oczekujemy również informacji w którym zakątku Polski odbędzie się zlot. W tym roku padło na tereny górskie. Byliśmy gośćmi rodzinnego miasta Adama Małysza – Wisły.

Po raz pierwszy w Polsce będziemy świadkami wyścigów na 1 milę (czyli 1609m!)

Impreza odbędzie się na lotnisku w miejscowości Biała Podlaska w dniach 23 i 24 sierpnia br.

Pierwszy tegoroczny test organizowany przez Wojciecha Sierpowskiego rozpoczęliśmy od testów samochodów typy kombi i mpv.

 Podczas ostatniego wyjazdu do Sopotu wpadliśmy na imprezę o nazwie Night of the Jumps – Gdańska Ergo Arena była gospodarzem jednej z wielu edycji tej popularnej imprezy która odwiedza kilkanaście miast w Europie a nawet Afryce.

Suzuki Grand Vitarą poruszaliśmy się pomiędzy odcinkami Rajdu Barbórka 2013 oraz sprawdziliśmy go w trudniejszym terenie.

Jeżdżę na Rajd Polski już 9 lat, więc wiedziałem jaki rodzaj samochodu będzie mi potrzebny na terenie Mazur – z napędem na cztery koła, zwiększonym prześwitem i niezawodnym – wybrałem Suzuki SX4.

 Jak co roku testujemy samochody z napędem na cztery koła.

Zebraliśmy się tutaj aby zaszczepić w was „Wirus Porsche” powiedział szef naszych instruktorów na Porsche World Roadshow odbywającego się tym razem na węgierskim torze Hungaroring.

Na corocznym Auto Teście zorganizowanym przez Wojciecha Sierpowskiego testowaliśmy naprawdę fajne auta.

Tegoroczne testy dziennikarskie organizowane przez Wojciecha Sierpowskiego zaczęliśmy od testu samochodów typu kombi i van.

Jubileuszowy X Zlot posiadaczy i miłośników marki Subaru odbył się w tym roku na terenach Jury Krakowsko-Częstochowskiej z bazą w Podlesicach.

Na plejady zjechało blisko 200 samochodów marki Subaru z ponad 500 uczestnikami (wiele załóg na trasie turystycznej to rodzice z dziećmi).

Po raz trzeci odbyły się w Warszawie targi samochodów zabytkowych – Auto Nostalgia 2013.

Po raz piąty wzieliśmy udział w imprezie zorganizowanej przez Gracjana Dudę, mająca na celu zebranie prezentów i pieniędzy na dzieci z domu dziecka.

BMW Group od ponad czterdziestu lat jest zaangażowane we wspieranie ważnych projektów artystycznych na całym świecie...

Mini zaprezentowało nam co potrafią różne modele Mini.

Doskonała zabawa, rozentuzjazmowane tłumy, celebryci, perfekcyjna organizacja – to pierwsze skojarzenia jakie mi pozostały po tej imprezie.

Są takie miejsca, które wywołują nasze wspomnienia o tych, którzy odeszli, którzy na zawsze na drogach zostali. Czasem są to małe, przydrożne krzyże przykryte kaskiem. Czasem to miejsce, w którym straciliśmy przyjaciół. Mijając je wracają z naszej pamięci obrazy, chwile wspólnie spędzone i ten niewyobrażalny smutek i żal, który pozostaje po stracie kogoś bliskiego, nawet, gdy nasza znajomość sprowadzała się do kilku rozmów w knajpie, na zlocie, czy choćby kilku zdań na stacji, podczas tankowania motocykli.

BMW Polska zorganizowało Eco Race – przedstawiciele mediów mogli sami sprawdzić najnowsze BWW 320d w specjalnej wersji EfficientDynamics Editions.

4drive - Tapicerki Skórzane

4drive - Tapicerki Skórzane

ul. Leonidasa 34a

02-239 Warszawa - Okęcie

e-mail: biuro@4drive.pl

tel: +48 532647740 

  Get Adobe Flash player

Najczęściej czytane:

Go to top